Terugblik CIW-event | Samen werken werkt !
Wat een inspirerende bijeenkomst was het tijdens het CIW-event ‘Samen werken werkt!’ op woensdag 29 januari 2025. Met meer dan 150 enthousiaste deelnemers hebben we de kracht van samenwerking in het waterbeleid ervaren en nieuwe inzichten en nieuwe ideeën opgedaan. Wil je de presentaties nog eens rustig bekijken, of kon je er op 29 januari niet bij zijn? Geen probleem. Herbekijk de presentaties en snuister door de sfeerbeelden.
- https://www.integraalwaterbeleid.be/nl/kalender/ciw-event
- Terugblik CIW-event | Samen werken werkt !
- 2025-01-29T13:30:00+01:00
- 2025-01-29T17:00:00+01:00
- Wat een inspirerende bijeenkomst was het tijdens het CIW-event ‘Samen werken werkt!’ op woensdag 29 januari 2025. Met meer dan 150 enthousiaste deelnemers hebben we de kracht van samenwerking in het waterbeleid ervaren en nieuwe inzichten en nieuwe ideeën opgedaan. Wil je de presentaties nog eens rustig bekijken, of kon je er op 29 januari niet bij zijn? Geen probleem. Herbekijk de presentaties en snuister door de sfeerbeelden.
- Wanneer 29-01-2025 van 13:30 tot 17:00 (Europe/Brussels / UTC100)
- Waar Marie-Elisabeth Belpairegebouw, Simon Bolivarlaan 17, BRUSSEL
-
Voeg gebeurtenis toe aan agenda
iCal
- CIW-voorzitter Bernard De Potter stak van wal met een motiverende toespraak over de werking afgelopen jaar en de toekomstplannen van de CIW als brede kennis- en netwerkorganisatie.
- Minister van Omgeving en Landbouw, Jo Brouns, deelde in een korte videoboodschap zijn prioriteiten op het gebied van water en benadrukte de noodzaak van samenwerking om de uitdagingen die voor ons liggen, aan te pakken.
- Lukas Repa, medewerker bij de Europese Commissie, gaf ons vervolgens een interessante inkijk in het Europese waterbeleid en de stappen naar een ‘water resilient’ Europa.
- Programmacoördinator Marc Van Verre, Didier D’hont, Niels Van Steenbergen en Nele Van Ransbeeck deden uit de doeken hoe we de volgende stroomgebiedbeheerplannen zullen vormgeven. Ze informeerden ons over hoe het plan er zal uitzien en hoe we samen tot gedeelde en goed onderbouwde waterdoelen willen komen.
- Joachim Declerck inspireerde ons met zijn visie op gebiedsgerichte samenwerking. Zijn ideeën brachten een frisse wind en lieten ons zien hoe we door verdergaande gebiedsgerichte samenwerking nog meer kunnen bereiken.
- Na een verkwikkende pauze namen Marc Florus, Liesl Vanautgaerden en An Steegen ons mee naar de gebiedsprojecten voor De Grote Laak, T.OP Dender en Wissenbos en vernamen we hoe een gebiedsgerichte aanpak een effectief antwoord kan bieden op de uitdagingen in het waterbeleid.
- Moderator Katrien Smet leidde ons gezwind door het programma.
- De afsluitende reflecties van Ignace Schops, voor de gelegenheid uitgerust met zwemvliezen en snorkel, en de netwerkreceptie boden een perfecte afsluiting van deze inspirerende dag.
Dank aan alle sprekers voor hun waardevolle bijdrage en aan jullie voor jullie aanwezigheid! We kijken nu al uit naar het CIW-event van volgend jaar!