Vlaanderen integraalwaterbeleid.be

Feb. 2025 - Week van het Water: Het bekkensecretariaat doet mee

Van 22 tot 30 maart 2025 vindt opnieuw een spetterend waterfeest plaats met tal van creatieve, sportieve en educatieve activiteiten om het waterbewustzijn te vergroten en het draagvlak voor lokaal waterbeleid te versterken.

Ook het bekkensecretariaat Bovenscheldebekken doet mee. Samen met verschillende partners werken we alvast aan een leuke en boeiende activiteit. Wat we in petto hebben, lees je binnenkort op www.weekvanhetwater.be. Een tip: Het heeft iets te maken met water, bacteriën en chemie. 

Week van het water

Integraalwaterbeleid.be is een officiële website van de Vlaamse overheid

De Coördinatiecommissie Integraal Waterbeleid (CIW) is een overlegplatform van de diverse beleidsdomeinen en bestuursniveaus die bij het waterbeleid betrokken zijn. Ook waterbedrijven nemen deel aan het overleg. Deze samenwerking zorgt voor een gecoördineerde en geïntegreerde aanpak van het waterbeleid en waterbeheer in Vlaanderen.