Vlaanderen integraalwaterbeleid.be

Mei 2025 - Veel volk op de Dag van de Kerkebeek

Op 6 mei 2025 verzamelde een brede groep partners in Oostkamp voor de Dag van de Kerkebeek, een dag vol inzichten en inspiratie. 

Na de afronding  van het Riviercontract Kerkebeek, dat vooral gericht was op het beperken van de overstromingsrisico's, nodigde het bekkensecretariaat alle partners uit voor een bredere update. Wat is er al gerealiseerd? Waar liggen nog uitdagingen? En welke lessen nemen we mee naar het volgende stroomgebiedbeheerplan? Eén ding stond centraal: Samen werken aan een gezond en robuust watersysteem.

👉 Het verslag en sfeerbeelden van de Dag van de Kerkebeek

👉 Meer over de gebiedsgerichte werking in het stroomgebied van de Kerkebeek

Integraalwaterbeleid.be is een officiële website van de Vlaamse overheid

De Coördinatiecommissie Integraal Waterbeleid (CIW) is een overlegplatform van de diverse beleidsdomeinen en bestuursniveaus die bij het waterbeleid betrokken zijn. Ook waterbedrijven nemen deel aan het overleg. Deze samenwerking zorgt voor een gecoördineerde en geïntegreerde aanpak van het waterbeleid en waterbeheer in Vlaanderen.